Home page > Aktuality

Aktuality

Ocenění ředitele KVV Olomouc v Operaci EUNAVFOR MED Irini

Publikováno: 19.1.2021 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

8. ledna 2020 udělil velitel Operace EUNAVFOR MED Irini admirál Fabio Agostini (ITA NAVY) jménem vysokého představitele EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josepa Borrella 7 důstojníkům z různých členských států EU, kteří sloužili Operačním velitelství Operace Irini v Římě, medaili za službu obranné politiky "Defence Policy Service Medal for Planning and Support". Jedním ze sedmi oceněných byl ředitel KVV Olomouc plk. gšt. Ing. Vojtěch Prýgl.  ...

Slova ředitele KVV Olomouc a velitele pěší roty AZ k uplynulému roku 2020

Publikováno: 15.12.2020 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

Vážení příslušníci KVV Olomouc,vážení příslušníci Pěší roty AZ plk. gšt. Vladimíra Taláška při KVV Olomouc, snad každého z nás zasáhne na konci roku nostalgická nálada, umocněná vánočními svátky.

Tradiční sbírka ke Dni válečných veteránů

Publikováno: 10.11.2020 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

Tradiční sbírka ke Dni válečných veteránů je v plném proudu a na klopách uniforem vojáků tak můžete stále častěji vídat květ vlčího máku coby symbol úcty k válečným veteránům.

Volby pro osoby postihnuté karanténou a izolací

Publikováno: 1.10.2020 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

Vybrané síly a prostředky Armády České republiky zajišťují zvláštní způsoby hlasování do zastupitelstev krajů a do Senátu Parlamentu ČR.

SVĚTLA NAD BUNKRY

Publikováno: 29.9.2020 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

Jako každoročně, i letos si příslušníci Pěší roty Aktivní zálohy KVV Olomouc připomněli největší vojenské vystoupení předválečné Československ ...

Stránky

Nahoru