O tomto webu

Vítejte na stránkách
Krajského vojenského velitelství Olomouc

Vážení občané,

na základě nařízení vlády k omezení provozu orgánů veřejné moci a správních orgánů je dnem 15. 2. 2021 u KVV Olomouc obnoven standartní režim úředních hodin:

pondělí 08: 00 - 17: 00 hod.

středa 08:00 - 17:00 hod.

Nadále vás žádáme o minimalizaci osobních návštěv na našem pracovišti. Pokud lze Vaše požadavky vyřešit telefonicky či emailem, řešte je se zaměstnanci KVV touto cestou:   http://kvv-olomouc.army.cz/kontakty

V případě, že je Vaše osobní účast na jednání nezbytná, doporučujeme Vám schůzku předjednat a dohodnout si konkrétní termín telefonicky.

VSTUP DO PROSTOR KVV JE MOŽNÝ POUZE S OCHRANOU ÚST A NOSU.

Děkujeme za pochopení.


Oznámení pro vojáky aktivní zálohy

V souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 byly na základě nařízení Náčelníka Generálního štábu AČR omezeny výcvikové aktivity ve vztahu k vojákům aktivní zálohy (AZ). Plánovaná vojenská cvičení vojáků AZ v měsíci březnu 2021, včetně vojenských cvičení s přesahem do dubna 2021, nebudou realizována. Dle možností budou tato cviční přeplánována na zbývající část roku 2021.

 


Ocenění ředitele KVV Olomouc v Operaci EUNAVFOR MED Irini

Publikováno: 19.1.2021 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

8. ledna 2020 udělil velitel Operace EUNAVFOR MED Irini admirál Fabio Agostini (ITA NAVY) jménem vysokého představitele EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josepa Borrella 7 důstojníkům z různých členských států EU, kteří sloužili Operačním velitelství Operace Irini v Římě, medaili za službu obranné politiky "Defence Policy Service Medal for Planning and Support". Jedním ze sedmi oceněných byl ředitel KVV Olomouc plk. gšt. Ing. Vojtěch Prýgl.  ...

Slova ředitele KVV Olomouc a velitele pěší roty AZ k uplynulému roku 2020

Publikováno: 15.12.2020 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

Vážení příslušníci KVV Olomouc,vážení příslušníci Pěší roty AZ plk. gšt. Vladimíra Taláška při KVV Olomouc, snad každého z nás zasáhne na konci roku nostalgická nálada, umocněná vánočními svátky.

Tradiční sbírka ke Dni válečných veteránů

Publikováno: 10.11.2020 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

Tradiční sbírka ke Dni válečných veteránů je v plném proudu a na klopách uniforem vojáků tak můžete stále častěji vídat květ vlčího máku coby symbol úcty k válečným veteránům.

Volby pro osoby postihnuté karanténou a izolací

Publikováno: 1.10.2020 Autor: kpt. Ing. Lenka Irovská

Vybrané síly a prostředky Armády České republiky zajišťují zvláštní způsoby hlasování do zastupitelstev krajů a do Senátu Parlamentu ČR.

Nahoru